ЖК «ЩАСЛИВИЙ» НА БІГОВІЙ: ЩАСТЯ ПОРУЧ

«Щасливі люди живуть у ЖК «Щасливий». Ця фраза повністю розкриває суть житлового комплексу комфорт-класу «Щасливий», розташованого у Львові на вулиці Біговій. За час, який минув від заселення перших власників квартир і до сьогодні, назбиралося дуже багато схвальних відгуків від мешканців комплексу, які цінують його за тишу, спокій, затишок, чисте повітря, локацію.

Саме таким і був задуманим цей житловий комплекс – місцем сили для його мешканців, де дорослі можуть відпочити від суєти навколишнього світу, а діти – щасливо рости й пізнавати світ. ЖК «Щасливий» – це не лише квартири, а й спільнота, де кожен житель важливий. Тож познайомимося ближче із львівським ЖК «Щасливий» і дізнаємося, що робить його особливим.

ЖК «Щасливий» – це монолітно-каркасне будівництво, стіни з високоякісних керамоблоків, утеплення мінеральною ватою (13 см), індивідуальне опалення (двоконтурний котел, сталеві радіатори).

Проте це не все. Будівництво житлового комплексу не має обмежуватися лише зведенням будинків. Компанія «НоваБудова» дбає про благоустрій районів, де будує своє житло, тому ми попіклувалися про будівництво гарної під’їзної дороги до ЖК «Щасливий» заради комфорту його мешканців.

Розгляньмо також переваги цього комплексу.

Велика затишна територія

У розпорядженні мешканців – прибудинкова територія площею 1.35 га із сучасним ландшафтним дизайном. Це вигідно відрізняє ЖК «Щасливий» від багатьох інших житлових комплексів, у яких прибудинкова територія – це, по суті, невеликий клаптик землі.

Відпочинок

Завдяки такій великій території ми змогли розмістити на ній багато активностей для прогулянок, відпочинку, розваг: від дитячих майданчиків до фонтану, спорудження якого заплановано на фініші будівництва ЖК.

Розташування

ЖК розташовано в тихому й зеленому районі міста. Тому з вікон ваших квартир відкриватиметься вид на парк «Високий Замок». А поруч є ліс із велосипедними стежками та відкритими водоймами для сімейних прогулянок або занять спортом.

Охорона й відеонагляд

Безпека понад усе. Сучасні системи відеоспостереження забезпечують затишок і спокій мешканців комплексу. А цілодобова охорона гарантує приватність.

Підземний і надземний паркінги

На території комплексу збудовано два паркінги: наземний і підземний. Всю територію та підземний паркінг обладнано відеоспостереженням.

Власна інфраструктура

На території комплексу наявні комерційні об’єкти. Магазини, кафетерії, салони краси, офіси й інші заклади сфери послуг розміщені буквально поруч. Придбавши комерційне приміщення в ЖК «Щасливий», будьте впевнені: вашими потенційними клієнтами можуть стати не лише мешканці трьох будинків ЖК, а й жителі сусідніх будинків. Це не дивно, адже ЖК «Щасливий» є центром життя в цьому районі, а сам район наразі активно розвивається.

Відчуйте всі принади щасливого життя в ЖК «Щасливий» на вулиці Біговій! Дізнавайтеся більше у відділі продажу за адресою: м. Львів, Шевченківський р-н, просп. В'ячеслава Чорновола, 77, офіс 167 (3 пов.).

Або телефонуйте: +38 068 430 82 08.