Інвестуй вигідно
Дитячі, спортивні та тренажерні майданчики

Вільний час і активний відпочинок для кожного мешканця

Підземний паркінг

Вільні дороги і наявність власних паркувальних місць

Територія під охороною

Надійна безпека вашої родини

Дитячі, спортивні та тренажерні майданчики
Підземний паркінг
Територія під охороною

Купити квартиру в ЖК «Щасливий» у Львові

Генеральний план комплексу

Бігова 17

Побудований

В продажі

Бігова 17А

Закінчення будівництва грудень 2019

Бігова 17Б

Третя черга

Дитячий майданчик

Фонтан

Підземний паркінг

Спортивне поле

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик

Бігова 17

Побудований

В продажі

Бігова 17А

Закінчення будівництва грудень 2019

Бігова 17Б

Третя черга

Дитячий майданчик

Фонтан

Підземний паркінг

Спортивне поле

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик

Комерційна нерухомість ціна

Будинки комплексу

вул. Бігова, 17

Квартир: 210

Поверхів: 16

Парковка: Є

Стоянка: Є

Планування

вул. Бігова, 17А

Квартир: 210

Поверхів: 16

Парковка: Є

Стоянка: Є

Планування

вул. Бігова, 17

Зданий в експлуатацію

Є квартири у продажу

вул. Бігова, 17А

Будується

Є квартири у продажу

Велика затишна територія

У розпорядженні наших жителів не тільки нові квартири, а й прибудинкова територія в  1.35 га, на якій ви зможете проводити свій вільний час або влаштовувати активний сімейний відпочинок. Свіже повітря, багато зелені та відсутність гулу машин. Що ще потрібно для затишного життя?

Щастя поруч

На території комплексу буде встановлений фонтан та освітлені пішохідні доріжки, які будуть надихати вас на романтику під час прогулянок спокійними вечорами.

Охорона та відеонагляд

Безпека понад усе! Ми цілодобово охоронятимемо ваш затишок та спокій. А сучасні системи відеоспостереження гарантуватимуть вам приватність кожної хвилини, проведеної вдома.

Дитячі майданчики

Сміх та веселощі – це те, що притаманно нашому житловому комплексу.  Ми подбали про дозвілля ваших дітей. Ви із сусідньої лавки або ж із вікна зможете спостерігати, як ваші чада бавляться з однолітками на дитячому майданчику.

Сучасні підземний та наземний паркінги

Ми подбали про ваш комфорт на всіх рівнях. У вашому розпорядженні будуть два паркінги: наземний і підземний. До останнього є можливість спуститися ліфтом. Крім цього, тут цілодобово ведеться відеоспостереження. Тому ви зможете бути впевнені за безпеку вашої автівки.

Власна інфраструктура

Перші поверхи будинку містять комерційні об’єкти. Магазини, кафетерії, салони краси, офіси та інші заклади сфери послуг будуть розміщені, буквально, за кілька кроків від вашого житла.

Сучасний хол з ресепшеном

Останні штрихи вашого комфорту доповнить стильне лобі з ресепшн. Це своєрідна візитна картка вашого будинку. Ви з легкістю зможете дізнатися тут інформацію, що стосується комплексу. А ваші гості одразу отримають позитивне враження про ваш будинок.

Спортивне поле

Ми подбали про ваше здоров'я і хочемо, щоб у вас була можливість займатися спортом недалеко від свого будинку. Здоровий спосіб життя вашої родини - запорука доброго і бадьорого настрою на цілий день.

Інфраструктура

 • Школа "Провесінь"
 • Дитячий садок
хв
10 хв
 • Пошта
 • Заправка "WOG"
 • Аптека
 • Магазин
 • Супермаркет "Ашан"
20 хв
25 хв
 • Центр міста
 • Супермаркет "Арсен"
 • Аеропорт
 • Залізничний вокзал
30 хв

Відгуки

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут Телеведуча

Зараз, коли жит­тя осо­б­ли­во прим­х­ли­ве, мін­ли­ве, хо­че­ться за­тиш­ку. В та­кий час вчи­мо­ся пра­ви­льно роз­став­ля­ти пріо­ри­те­ти. Най­важ­ли­ві­ши­ми ста­ють бу­ди­нок і сім'я. Ось чо­му я ро­зу­мію, скіль­ки щас­тя тяг­не за со­бою від­крит­тя но­во­го ЖК "Щас­ли­вий". Ві­таю всіх з но­во­сіл­лям! Не­хай у Ва­ших гніз­деч­ках на­ро­джу­ю­ться ді­ти, лу­нає сміх, па­нує мир і зла­го­да. Я щас­ли­ва, що мо­жу при­ві­та­ти вас з важ­ли­вою по­ді­єю, роз­ді­ли­ти та­ку світ­лу ра­дість.

Михайло і Тетяна

Михайло і Тетяна Багатодітна сім'я

Ко­ли ми шу­ка­ли квар­ти­ру, в ЖК «Щасливий» як­раз бу­ду­вав­ся пер­ший 10-ти по­вер­хо­вий бу­ди­нок. Від­ра­зу, на що ми звер­ну­ли ува­гу — міс­це роз­та­шу­ван­ня комп­лек­су. Мож­на дій­ти піш­ки до Ок­руж­ної до­ро­ги та марш­рут­кою дої­ха­ти до мет­ро або до цент­ру Киє­ва. Ра­зом з квар­ти­рою ми прид­ба­ли ко­мо­ру, що важ­ли­во для на­шої, ба­га­то­діт­ній сім'ї. За­раз в комп­лек­сі май­же всі бу­дин­ки по­бу­до­ва­ні, а те­ри­то­рія — об­лаш­то­ва­на. Тут ти­хо, за­тиш­но і кра­си­во.

Василь Вірастюк

Василь Вірастюк Найсильніша людина планети 2004 року

«НоваБудова» на мою дум­ку, ду­же пер­спек­тив­на ком­па­нія. Це лю­ди, які дот­ри­му­ються сво­го сло­ва. На да­ний мо­мент, я ду­же за­до­во­ле­ний тим, що бу­дин­ки бу­ду­ють­ся якіс­но і вит­ри­му­ють­ся тер­мі­ни зда­чі їх в екс­плуа­та­цію! Ви са­мі мо­же­те при­їха­ти і по­ди­ви­ти­ся в яко­му ста­ні здаються квар­ти­ри, під'їз­ди, схо­до­ві клі­тки. Осо­би­сто нас — влаш­то­вує все!

Віталіна Мусієнко

Віталіна Мусієнко Переможниця «Голос країни» 2016 року

Як­що чес­но, для ме­не бу­ло шо­ком, що ме­ні нас­тіль­ки швид­ко і прос­то по­да­ру­ва­ли квар­ти­ру. Во­на ней­мо­вір­на і хо­ті­ло­ся б зро­би­ти в ній ней­мо­вір­ний ре­монт. Я по­ки що сту­дент­ка і не маю мож­ли­вос­тей зро­би­ти масш­таб­ний ре­монт, але бу­ду пра­цю­ва­ти для цьо­го. Хо­четь­ся, щоб моє жит­тя дійс­но бу­ло щас­ли­вим у ЖК «Щасливий».

Про забудовника

«НоваБудова»

Інвестиційно-будівельна компанія, яка з 2005 року спеціалізується на сегменті житлової нерухомості. Основні житлові комплекси, побудовані «НоваБудовою» розташовані в затишних районах на межі Києва, куди легко дістатися, де завжди спокійно і тихо.

0+ Житлових комплексів реалізуємо
0+ Будинків збудовано
0+ побудованих м2
0+ Щасливих сімей заселено
0+ Років досвіду в нерухомості
Новини
В ЖК «Щасливий» приємні новини: незабаром мешканці зможуть користуватися новою дорогою по вул. Личаківській!

ЖК «Щасливий»  радо ділиться приємною новиною зі своїми інвесторами, адже у другій половині серпня заплановане повне відкриття дороги по вул. Личаківській. Разом з цим ви отримаєте ще більше переваг при купівлі житла в ЖК «Щасливий» по вул. Біговій, ...

Всі новини