хід будівництва

1
черга
100%
2
черга
100%
3
черга
88%

Хід будівництва комплексу ЖК "Щасливий" Львів, Січень 2020

Прекрасна новина! Другий будинок ЖК «Щасливий», що знаходиться у Львові на вулиці Біговій, 17, здано в експлуатацію! Забудовник отримав відповідний сертифікат про закінчення будівництва від Державної архітектурно-будівельної інспекції України (серія ІУ №163200221272).

Чому цей період особливо важливий

Після офіційної здачі в експлуатацію будівля повністю готова до заселення. Уже навесні можна буде робити ремонт (до речі, нагадуємо про можливість замовити послуги ремонтного відділу самого забудовника), організувати переїзд і насолоджуватися життям у власній новій оселі комфорт-класу.

Скоро – подорожчання!

Протягом зведення житлового комплексу відбувається кілька етапів підвищення ціни на квадратний метр. Однак саме 1 березня – найбільш суттєве зростання вартості. Відтак зараз – ідеальний варіант для тих, хто хоче придбати житло за вигідними умовами. 

Для інвесторів цей період особливо вигідний. Адже можна придбати квартиру зараз, щоб потім після підвищення ціни на квадратний метр відразу продати житло з прибутком – без жодних зусиль та додаткових витрат. Або продати квартиру після ремонтних робіт, що також збільшує прибуток. Можна реінвестувати ці гроші в третю чергу, робота над якою почнеться вже незабаром. Детальніше про ці та інші варіанти дізнавайтеся в офісах компанії «НоваБудова»: вул. Чайковського, 26 або просп. В. Чорновола, 67. Або телефонуйте: (067) 663 97 34, (067 663 9718.