хід будівництва

1
черга
100%
2
черга
100%
3
черга
85%

Хід будівництва комплексу ЖК "Щасливий" Львів, Грудень 2019

Здача будинку відбуватиметься у кінці грудня, тобто за лічені тижні! Уже зараз будинок готовий до перегляду інвесторами і майбутніми жителями. А тепер – конкретніше про те, що встигли зробити за цей місяць.

Більшість робіт закінчено, починаючи сходами і закінчуючи встановленням вікон. За планом фінальним кроком є проведення внутрішніх мереж – електропостачання та системи подачі газу у квартири. Під’єднання будинку до міської інфраструктури відбуватиметься навесні.

Переваги житлового проекту, які вже зараз можна побачити у будинку:

Якісно зроблений хол із сучасним інтер’єром, де буде облаштована зона відпочинку.

Безпечний, надійний та комфортний підземний паркінг для автомобілів мешканців ЖК.

Повністю облаштована закрита від сторонніх територія біля будинку з безпечним дитячим майданчиком.

До речі, нагадуємо, що у забудовника є власний відділ ремонту, співробітники якого зможуть остаточно підготувати житло до вашого переїзду. Співпраця не зі стороннім підрядником, а із власними співробітниками компанії гарантує надійність і якість матеріалів. 

Саме зараз – кращий час для купівлі квартири. Можна зекономити велику суму, просто якщо прийняти рішення про придбання житла на кілька тижнів раніше, до подорожчання. 

А для того, щоб інвесторам було простіше реалізувати свою мрію, компанія «НоваБудова» пропонує вигідні умови розтермінування.

Тож  телефонуйте: (067) 663 97 34, (067 663 9718, щоб дізнатися всі подробиці як про можливості розтермінування, так і про квартири. Обов’язково приходьте на перегляд! Завітайте у відділи продажу на вулиці Чайковського, 26 і на проспекті В. Чорновола, 67.