Житловий комплекс «Щасливий» — з кожним днем щось нове

Створення сучасного житлового проекту є досить складною справою, адже такий будинок мусить втілювати максимум бажань майбутніх мешканців. Коли людина купує квартиру на вторинному ринку, вона відразу готова до того, що з чимось їй доведеться миритися. Наприклад, купуючи квартиру в історичному центрі Львова, доводиться миритися з тим, що у більшості будинків дуже високі стелі, і опалювати таке житло складно. А от від будинку, який тільки знаходиться у процесі створення, чекають, щоб він відповідав усім або майже усім бажанням. Працюючи на ринку нерухомості вже більше 14 років, компанія «НоваБудова» має досить великий досвід для того, щоб створювати проекти, які дійсно на таке здатні, і один з них — житловий комплекс «Щасливий» у Львові.

Всього у ньому заплановано три будинки, робота над якими проходить поступово. Перший уже зданий в експлуатацію, другий будується, третій знаходиться на етапі проектування. Можна довго говорити про переваги вже готового будинку, але наразі є можливість розказати про те, як відбувається створення другої будівлі у реальному часі, і нехтувати цим не варто. Адже будівництво майбутнього житла — певною мірою таємничий процес, зазирнути за лаштунки якого можна не щодня.

На якому етапі будівництво

Багато хто знає іронічний вислів: «ремонт, як війна, його можна розпочати за своїм бажанням, але не можна закінчити». І якщо навіть ремонт вже готової квартири часто затягується, що вже казати про будівництво нової будівлі? Очевидно, для того, щоб робота проходила швидко, і водночас якість її виконання залишалася на найвищому рівні, необхідним є не лише професіоналізм кожного спеціаліста від інженера і до оператора крану. Потрібна злагодженість у роботі всієї команди на кожному рівні. Саме завдяки цьому другий будинок у ЖК «Щасливий» планується здати у грудні 2019 року.

Будинок матиме 16 поверхів. Наразі закінчені роботи над зовнішніми стінами. У швидкому темпі йде монтаж міжквартирних та міжкімнатних стін. Тут варто акцентувати на тому, що житловий комплекс «Щасливий» матиме сучасне планування апартаментів з просторими кімнатами та продуманими комунікаціями. Відтак не дивно, що між стінами, що відділятимуть кімнати в одній квартирі, та стінами, які будуть відділяти різні апартаменти, є різниця.

Стіни між кімнатами будуються з газоблоків. Це різновид так званого пористого бетону, структура якого стимулює природну циркуляцію повітря. Водночас цей матеріал є досить міцним. З газоблоків також монтуються й міжквартирні стіни, але там між блоками ще додають мінеральну вату. Вона значно покращує звукоізоляцію і, що не менш важливо, зберігає тепло. Завдяки використанню цього матеріалу і без того сучасна система опалення буде більш ефективно обігрівати кімнати, і можна буде економити на витратах.

Є кілька важливих нюансів проекту:

  • Планування кімнат має бути не просто функціональним, а й створювати атмосферу затишку. Для цього використовуються сучасні принципи житлової архітектури популярні у Європі: збільшення ванної кімнати, великі вікна для природного освітлення, невеликі коридори.
  • У ЖК «Щасливий» буде працювати індивідуальна система опалення, і будинок створюється з урахуванням особливостей її роботи.
  • Продуманим є не лише підбір матеріалів, а й розташування кімнат та самої будівлі відносно інших у цьому житловому комплексі. Завдяки цьому у квартири буде потрапляти достатньо сонячного світла.

Оскільки будівлю здають в експлуатацію вже у цьому році, зараз вона вже наблизилася до фінального виду. Але разом з цим, робота не припиняється і не уповільнюється ані на день, і зміни можна помітити неозброєним оком.

Кілька слів про інфраструктуру

ЖК «Щасливий» — це не тільки сама будівля, а й велика територія коло неї, на якій передбачено:

  • сучасний дитячий майданчик;
  • зелена зона для прогулянок;
  • спортивне поле для активних розваг;
  • гарний фонтан;
  • автостоянка.

Під самим будинком буде знаходитися паркінг для мешканців ЖК «Щасливий». Наразі паркінг під другим будинком знаходиться у процесі будівництва, а от паркінг під першим вже здано у експлуатацію, і місце там можна вільно купити.

Територія охоронятиметься цілодобово, що забезпечить високий рівень безпеки жителям будинку.

Хоча будинок здається в експлуатацію тільки наприкінці року, вже зараз можна вибрати та придбати квартиру у ньому. Тож не варто гаяти час! Адже після здачі будинку ціна на апартаменти виросте, і зараз — найкращий період, щоб інвестувати у проект. З одного боку і реальна картина майбутнього сучасного й комфортабельного житла вимальовується, з іншого, вартість квадратного метра ще не встигла піднятися. За подробицями слід звертатися до менеджерів відділу продажів, подзвонивши за телефонами: (067) 663 97 18; (067) 663 97 34. Або можна прийти у львівські офіси компанії, що знаходяться за адресами вул. Чайковського, 26 та проспект В. Чорновола, 67 (біля будівництва ЖК «Щасливий» PLATINUM).