Для багатьох купівля власного житла в Україні, тим паче у такому великому місті, як Львів, залишається мрією. Але завдяки демократичній ціні на житло у випадку купівлі квартири від забудовника ця мрія цілком може здійснитися.

Чому ж вартість квартир у такому випадку нижча, ніж на вторинному ринку нерухомості? На ранньому етапі будівництва ціни найнижчі, або компанія–забудовник привертає інвестиції у свій проект від самих майбутніх жителів цих квартир. З кожним етапом будівництва ціни на квартири зростають, але навіть після того, як будинок буде готовий до заселення, перший час вартість житла все ще буде нижчою, ніж на вторинному ринку. Причина цього у відсутності будь–яких посередників. Попередній власник намагається отримати максимум від разової угоди, тоді як забудовник робить ставку на постійну роботу на цьому ринку.

Європейська якість за незначною ціною. Як таке може бути?

Перший будинок житлового комплексу «Щасливий» вже готовий. Ба більше, туди вже встигли переїхати перші жителі. Вони вже нині можуть відчути на собі всі переваги проживання у цьому комфортабельному житлі:

  • Якісна інфраструктура не лише у будівлі (хоча й це так: у під’їзді два ліфти, є ресепшн), а й на найближчій ділянці є огороджена зелена територія та безпечний сучасний дитячий майданчик.
  • Безпека всіх жителів та їхнього майна. У будинку працює система відеоспостереження, є охорона, а також під захистом й паркінг для мешканців житлового комплексу.
  • Будинок має сучасні комунікації: системи водогону та опалення. Вони працюють в автономному режимі.
  • Сучасне планування кімнат. Просторі апартаменти, високі стелі, великі вікна, що пропускають багато природного світла — лише деякі переваги цих квартир.

Як таке житло можливо купити за помірною ціною? Компанія «НоваБудова» є професіоналом, що працює на ринку нерухомості 14 років. У довготривалій перспективі значно ефективніше продати велику кількість якісних квартир новим мешканцям і отримати значний прибуток від цього, а потім, розпочати наступний проект, маючи прекрасну репутацію та відгуки щасливих мешканців як запоруку зростаючої популярності.

Купівля квартири у ЖК «Щасливий», як інвестиція

Низькі ціни на квартиру та комунальні платежі — далеко не єдиний спосіб отримати вигоду від співпраці з компанією «НоваБудова». Фокус в тому, що досить скоро після заселення мешканців у квартири ціна на апартаменти підскочить до рівня аналогічних квартир на вторинному ринку нерухомості. І їх можна буде вільно продати іншим людям за значно вищою ціною. Або ж, здавати в оренду, що теж вигідно, але знімати квартиру європейського рівня якості у такому популярному місті, як Львів, задешево не вийде ніяк.

Інвестуйте вигідно до 28 лютого!

Наразі у першому з двох будинків, що знаходяться у житловому комплексі «Щасливий», вже живуть люди. Поки що ціни на ті апартаменти, що залишаються вільними, не встигли підскочити, але це триватиме недовго. У тих, хто обдумує можливість придбати там житло, зараз буквально останній шанс зробити це дійсно вигідно, тобто, у забудовника, а не у першого власника.

Зараз вартість одного квадратного метра — 15 100 гривень. Замість того, щоб підвищити ціну вже зараз, «НоваБудова» пропонує акцію: ціна залишиться такою до 28 лютого включно, але потім підніметься до 17 тисяч гривень за квадратний метр. Тож не можна зволікати!

Будівництво другого будинку ЖК «Щасливий» у Львові теж йде, і темпи робіт там досить високі. Зараз добудовується 16 поверх, встановлюються стіни всередині квартир.

За подробицями варто звертатися до менеджерів відділу продажів, подзвонивши за телефонами: (067) 663 97 18; (067) 663 97 34. Або можна завітати до львівських офісів компанії, що знаходяться за адресами вул. Чайковського, 26 та проспект В. Чорновола, 67 (біля будівництва ЖК «Щасливий» PLATINUM).