Незабаром мешканці зможуть користуватися новою дорогою по вул. Личаківській!

ЖК «Щасливий» радо ділиться приємною новиною зі своїми інвесторами, адже у другій половині серпня заплановане повне відкриття дороги по вул. Личаківській. Разом з цим ви отримаєте ще більше переваг при купівлі житла в ЖК «Щасливий» по вул. Біговій, 17.

Це значно скоротить ваш час, який ви витрачаєте на доїзди. Ви без перепонів зможете дістатись роботи, школи, дитячого садочка. На сайті Міської Ради повідомляють, що роботи, котрі проводяться з дорогою по вул. Личаківській значно пришвидшено і незабаром мешканці міста зможуть відчути переваги зручної транспортної розв’язки.

Наразі введено в експлуатацію перший будинок ЖК «Щасливий», який налічує 16 поверхів та збудований за сучасною монолітно-каркасною технологією. Багатоповерхівка має своє індивідуальне опалення та оснащена усіма комунікаціями. Також в нас можна придбати квартиру з готовим ремонтом або ж замовити ремонт від забудовника.

Приємна новина для інвесторів ЖК «Щасливий»! Ціни на житло класу комфорт стартують від 13 600 грн/м2. Але, слід поквапитись, бо незабаром очікується підвищення цін на квартири. 

А усі, хто придбає житло в ЖК «Щасливий» у Львові з 1 травня по 14 вересня, гарантовано бере участь у розіграші новенького авто. Отож, не вагайтесь, а телефонуйте у відділ продажу ЖК «Щасливий» за телефонами: (032) 229 53 29, (067) 691 52 64. Наші менеджери зорієнтують вас по вартості квартир, ознайомлять з їх плануваннями.