Юрій Горбунов і Катя Осадча: Дозволь собі більше з «НоваБудова»

01.10.2020

Наша будівельна компанія і зіркова пара ведучих довели, що інстаграмне життя реальне для всіх. Варто лише захотіти!

 

Гортаєте інстаграм-стрічку, а там хтось п’є ранкову каву в ліжку з фантастичним видом на ваше улюблене місто, хтось прогулюється парком біля дому, хтось насилу тягне пакунки після шопінгу, а хтось зустрічає кохану романтичною вечерею зі свічками вдома. Що тут сказати… життя мрії! І здається воно таким далеким.

А що, як таке життя може стати вашим? Може, ви не здогадуєтеся, але воно вже ваше? І лишається тільки повірити в нього, щоб реалізувати. Як? Крок перший: захотіти більше і дозволити собі це «більше». Крок другий: читати далі. Бо все це реальніше, ніж ви думаєте.

Спочатку була компанія «НоваБудова» та її мрія зробити життя людей комфортним та красивим – саме таким, на яке заслуговує кожен. Далі – будівництво житлових проєктів у Києві та Львові. А потім – зустріч представників «НоваБудова» з Юрієм Горбуновим та Катею Осадчою. Так народилася ідея передати філософію компанії через життя зіркової пари.

Саме Юрій Горбунов і Катя Осадча є трендсеттерами красивого життя і тією парою, яка через мережу «Instagram» транслює мрії багатьох людей. А компанія «НоваБудова» створює житлові комплекси класу «бізнес» і «комфорт», де ці мрії здійснюються. То чом би не об’єднати все це?

У новій рекламній кампанії ЖК «Crystal Avenue» та ЖК «Щасливий PLATINUM» від «НоваБудова» Юра і Катя стають головними героями такого бажаного для всіх життя з екрана смартфона. Вони відчиняють двері в мрію у локаціях житлових комплексів і через пережиті разом моменти проносять головний меседж: «Дозволь собі більше».

Тому час перейти до третього кроку – створити красиве інстаграмне життя самостійно. Відкинути всі сумніви, вдихнути на повні груди й наважитися на те, про що давно мрієте і на що давно заслуговуєте. Тим більше, що компанія «НоваБудова» створила житло мрії для вашого неймовірно красивого життя. Тож реалізуймо це разом!

Контактні дані відділів продажу

  • Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 14-А. Телефон: 044 499 25 67; 067 663 89 35.
  • Львів, вул. Чайковського, 26; просп. В. Чорновола, 67. Телефон: 032 294 94 55; 067 663 97 18.