Академія UCSA відсвяткувала 3 роки

05.10.2020

4 жовтня відбувся день народження наших партнерів – Української християнської спортивної академії, якій виповнилося три роки.

Захід, що відбувся з дотриманням найсуворіших епідеміологічних норм, відвідало близько 350 гостей. Був присутній на святі зокрема генеральний директор компанії «НоваБудова» Євгеній Петрович Савочка, який тепло привітав академію і подарував від імені компанії «НоваБудова» професійні м’ячі й комплекти форми. Футбольні м’ячі для UCSA презентувала також Всеукраїнська асоціація вболівальників. Поздоровити академію прийшли і голова Тарасівської сільської ради Володимир Григорович Сизон, міський голова Боярки Олександр Олександрович Зарубін, екс-футболіст «Шахтаря» Генадій Олександрович Зубов та багато інших гостей.

День народження став справжнім святом для дітей, для яких було організовано безліч розваг. Окрім цього, багато гостей виграли в лотерею цінні подарунки. А родзинкою свята стали два десятикілограмові торти, якими змогли поласувати всі охочі.

У рамках свята відбулося також два футбольні турніри – дитячий і дорослий. Змагання для дорослих пройшло у форматі кубка забудовників. Приємно відзначити, що перемогу в цьому кубку здобула команда «НоваБудова».

Наша компанія щиро вітає Українську християнську спортивну академію. Бажаємо довгих років процвітання та хочемо, щоб ваші вихованці стали зірками світового спорту, прославляючи на міжнародній арені не лише нашу державу, але й свою футбольну alma mater!