Перед покупкою житла часто виникає безліч запитань. Давайте детально розберемося, як правильно купити квартиру, щоб це придбання було для вас максимально комфортним.

Первинне чи вторинне житло

Завжди покупці купують житло з різною метою: для себе, для здачі в оренду або перепродажі в майбутньому. Якою б не була мета, покупка квартири в новобудові відкриває більше перспектив у майбутньому, ніж придбання на вторинному ринку.

  1. Відповідальні забудовники будують будинки з використанням якісних матеріалів, які відрізняються надійністю і енергозберігаючими властивостями.
  2. Сучасні планування квартир набагато цікавіші, ніж в старих багатоповерхових будинках.
  3. Вторинне житло обладнано сантехнікою, водопровідними трубами, що експлуатуються багато років і їх з часом доведеться замінити, а в нових будинках таких проблем не виникає.
  4. Найважливішим є те, що забудовники часто дають можливість розстрочки в той час, як сума за покупку житла на вторинному ринку повинна вноситися повністю.

Район і прибудинкова територія

Від правильності покупки квартири залежить комфорт усіх членів сім’ї. Ми вже визначилися, що купувати квартиру найкраще в новобудові. Однак до вибору місця розташування комплексу потрібно підходити максимально виважено. Необхідно звернути особливу увагу на інфраструктуру не тільки самого мікрорайону, а й найближчих кварталів. Наявність торгових комплексів, продуктових магазинів, салонів краси, аптек грає велику роль в повсякденному житті мешканців новобудов. Для сімей з дітьми важливо, щоб школи і дитячий садок знаходилися поруч з будинком і були сучасні дитячі майданчики. Звичайно ж, не кожен забудовник може дозволити собі утримання фонтану та ландшафтного озеленення прибудинкової території. Цей момент теж варто враховувати при виборі квартири.

Район і прибудинкова територія

Транспортна розв'язка

Розвинена транспортна розв’язка — це один з основних пріоритетів при виборі житла. Адже сучасний ритм життя змушує постійно бути в русі. Важливо, щоб можна було максимально швидко дістатися до метро.

Планування квартири

Розташування кімнат і їх площа — одне з найпоширеніших питань у інвесторів. Однак деякі забудовники пропонують не тільки сучасні варіанти квартир, а й певний фронт виконаних внутрішніх робіт, таких як: чорнова штукатурка, установка газового котла, електрична розводка.

Тепер ви вже знаєте, як правильно купити квартиру, щоб усім її мешканцям було комфортно. Половина успіху — правильно вибраний забудовник!

Планування квартири